O firmie

Poznaj nas lepiej

 

Firma została założona w 1999 roku przez Wiesława Arendarskiego, który przez 15 lat pracował, jako kierowca zawodowy w firmie transportowej. Początki działalności nie były zbyt optymistyczne, było to jednoosobowe przedsiębiorstwo, którego pracownikiem był sam właściciel, który osobiście świadczył usługi transportowe samochodem dostawczym. Lata 90-te XX-ego wieku, były latami, kiedy to na polskim rynku powstawało wiele firm spedycyjnych i transportowych. Każdy poznawał oraz uczył się podstawowych zasad logistyki.

 

W 2001 przedsiębiorstwo zakupiło dwa używane samochody ciężarowe oraz zatrudniło dwóch wykwalifikowanych kierowców. Z biegiem czasu firma zaczęła prosperować coraz lepiej, zawiązywały się współprace z nowymi kontrahentami, a w kompanii pracowało coraz więcej pracowników. W 2004 roku firma posiadała już biuro, 7 samochodów ciężarowych, pracowników oraz spedytora.

 

Kolejne lata to okres rozwoju firmy, czyli wymiana samochodów, zatrudnianie pracowników, podpisanie długofalowych i owocnych kontraktów.

 

Przez następne kilka lata przedsiębiorstwo prężnie się rozwijało i pod koniec 2009 roku została sfinalizowana transakcja kupna działki przemysłowej, z myślą o budowie magazynu, serwisu, myjni a także wydzieleniu miejsc parkingowych dla ciężarówek. Plany budowy myjni oraz parkingu udało się zrealizować w ciągu jednego roku, a jeżeli chodzi o serwis, to w 2012 roku został złożony wniosek o dofinansowanie na rozwój małych przedsiębiorstw z Unii Europejskiej, który został pozytywnie rozpatrzony i firma sfinalizowała tą inwestycję w 2014 roku. Rok później w pobliżu siedziby działalności, została zakupiona kolejna działka przemysłowa, na której był już wybudowany magazyn o powierzchni 1 800m2.

 

Arendarski stawia na rodzinną atmosferę.